Cennik wizyt

Medycyna funkcjonalna opiera się na indywidualnym podejściu do Pacjenta - stan jego zdrowia analizowany jest wnikliwie, z uwzględnieniem szczegółowego wywiadu, diagnostyki oraz we współpracy ze specjalistami innych dziedzin. Dzięki temu proces teraputyczny zawsze dostosowany jest do konkretnych potrzeb.

Pierwsza wizyta

390 PLN

Dowiedz się więcej

Czas konsultacji: 1 h

Przed pierwszą wizytą wypełnij wywiad medyczny i odeślij go na adres rejestracja@medycyna-funkcjonalna.org.pl

Druga wizyta

490 PLN

Czas konsultacji: 1 h

Posiadając udokumentowaną wiedzę na temat Twojego stanu zdrowia, możemy przedstawić Ci indywidualny plan terapii i wdrożyć indywidualną terapię żywieniową. Podczas tej wizyty poznajesz jej szczegóły. Otrzymujesz także wszelkie niezbędne informacje i materiały, które pozwolą Ci rozpocząć terapię.
 
W cenie otrzymujesz także możliwość dwóch bezpłatnych konsultacji mailowych, aby dokładnie wyjaśnić ewentualne wątpliwości dotyczące Twojego planu terapii.
 
Odpowiedzi udzielamy w możliwie najkrótszym terminie, od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.

Wizyta kontrolna

390 PLN

Czas konsultacji: 1 h

Termin pierwszej wizyty kontrolnej ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Wizyta ewaluacyjna

390 PLN

Czas konsultacji: 1 h

W pewnym momencie trwania terapii przeprowadzamy ponowne badania w celu oceny efektów Twojej terapii żywieniowej.

Konsultacja dietetyczna z planem żywieniowym

550 PLN

Czas konsultacji: 1h

Pacjenci Gabinetu Medycyny Funkcjonalnej mogą skorzystać z pakietu zawierającego poradę dietetyka klinicznego oraz 14-dniowy plan żywieniowy przygotowywany we współpracy ze specjalistą medycyny funkcjonalnej, Agnieszką Karolczak-Tomkiewicz. Usługa jest dostępna w specjalnej cenie.

Konsultacja prehabilitacyjna, okołozabiegowa i posthabilitacyjna

550 PLN

Czas konsultacji: 1,5 h

Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje prehabilitacyjne, okołozabiegowe i posthabilitacyjne. Ich celem jest minimalizowanie ryzyka powikłań po operacjach chirurgicznych, leczeniu m.in.: radio i chemioterapii oraz innych procedurach medycznych, a także wsparcie Pacjentów w możliwie najszybszym powrocie do formy.

Konsultacja psychodietetyczna

250 PLN

Czas konsultacji: 1h

Nasi Pacjenci mogą również skorzystać ze wsparcia psychodietetyka, który łącząc wiedzę dietetyczną z psychologiczną, pomaga rozwiązać problemy żywieniowe. Konsultacja skupia się na identyfikacji źródła problemu i opracowaniu skutecznego planu działania. Zalecana jest osobom z nadwagą, otyłością, a także wszystkim, którzy borykają się z zaburzeniami odżywiania oraz trudnościami w utrzymaniu prawidłowych zachowań żywieniowych.

Wizyta online

Czas konsultacji: 1 h
 
Podane koszty dotyczą zarówno wizyt tradycyjnych, jak i spotkań online, które realizujemy za pośrednictwem Skype’a.
 
Konsultacje online odbywają się w czasie rzeczywistym przy pomocy komputera osobistego, smartfonu lub tabletu wyposażonych w kamerę, program Skype oraz połączenie z Internetem. Konsultacja jest prowadzona w taki sam sposób jak tradycyjna wizyta w gabinecie, a indywidualne zalecenia żywieniowe przesyłane są do Pacjentów poprzez e-mail już następnego dnia.

Krótka Porada online

170 PLN

Czas konsultacji: 15 min
 
W nagłych przypadkach Pacjenci mają możliwość umówienia się na krótką konsultację telefoniczną czy rozmowę video, rezerwując uprzednio termin poprzez rejestrację. Porady realizujemy od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.

Koszty badań

Koszty badań diagnostycznych nie są wliczone w cenę wizyty
 
Dzięki ścisłej współpracy z laboratoriami i firmami badawczymi umożliwiamy naszym Pacjentom wykonanie badań diagnostycznych na terenie całej Polski po preferencyjnych stawkach.
 
Badania można wykonać także w naszym Gabinecie, w komfortowym punkcie pobrań.
 
 
 
 

Odwołanie wizyty

W przypadku konieczności odwołania wizyty, prosimy o poinformowanie o tym fakcie rejestracji najpóźniej 1 dzień roboczy (24h) drogą mailową lub poprzez sms. Nieodwołane w tym terminie wizyty będą musiały zostać uregulowane, zgodnie z obowiązującym cennikiem.